11 sie 2014

powrót do blogowania

 Cześć.

Wraz z końcem wakacji zamierzam powrócić do blogowania. Gdy przestałam tu pisać w moim życiu czułam pustkę, że czegoś mi brakuje. Okazało się, iż było to pisanie do was. 
Weszłam na ten blog wczoraj, sprawdzić czy ktoś tu jeszcze zagląda i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam, że jeszcze tu wpadacie. Przemyślałam sprawę i postanowiłam powrócić do blogowania. Nie wiem czy jest to interesujące czytanie jak minął mój dzień i co czuję, ale mi sprawia to przyjemność. Czuję wtedy, że komuś mogłam to wygarnąć, a ja potrzebuję komuś się wyżalić. 

Co do szkoły. Taaak. Praktycznie połowa lata, a ja już o szkole. No cóż. Na ten rok planuję kupić duże zeszyt o formacie A4, gdyż dobrze się prezentują. Do szkoły muszę chodzić wyspana. To jest najważniejszy warunek. Już nie raz zdarzyło mi się zasnąć na geografii czy historii, a dzięki temu ominęłam naprawdę dużo, czego bardzo żałuję. Na milion procent kończę z życiem towarzyskim po szkole od poniedziałku do czwartku. W te dni będę się solidnie uczyć, a w piątek przysięgam sobie, zanim wyjdę z domu odrobię wszystkie lekcje na poniedziałek. 
 
Wow. Napisałam to jak w pamiętniku, ale dobra. Znacie już moje plany co do szkoły. A co do sierpnia to 18 jadę jeszcze na obóz sportowy. Będzie się działo. 


5 komentarzy:

 1. Ja zasypiałam na polskim. Ładne zdjęcia.
  http://parkspati.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także nie raz zasnęłam na jakiejś lekcji, a to przez spanie około 2 godzin na dobę:/ Piękne zdjęcia, życzę miłego pobytu na obozie :)
  http://kimikano1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super blog i zdjęcia, Zapraszam do mnie http://alex2708.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne zdjęcia i blog :) Masz jakiegoś ukochanego

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona Twoją urodą , jesteś piękną dziewczyną , a to co robisz przynosi duże efekty :)

  http://kaarollkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń