24 lut 2014

about me

Witajcie słoneczka!
Ten post będzie odbiegał od innych, gdyż dotyczy mnie. Chodzi tu głównie o to jak się zachowuję, jaki mam charakter. Co cenię u ludzi, a co mnie od nich "odpędza". Rozumiecie, prawda?
Zacznę od tego jaka jestem.

♥szalona
♥głośna
♥wstydliwa
♥agresywna
♥zboczona
♥bojaźliwa
♥cwana
♥rozgadana
♥dowcipna
♥smutna
♥chamska

Jeśli przeczytaliście to co wymieniłam powyżej to pewnie zastanawiacie się o co chodzi z tym "zboczona". Chodzi więc o to, że mam szalone myśli. Gdy widzę jakąś rzecz, cyfrę czy coś usłyszę od razu to kojarzę. Rozumiecie. Często pytam się przyjaciół, znajomych czy wkurza ich moje zachowanie. Odpowiadają jednoznacznie NIE. Ale wiecie co? Ja jednak myślę inaczej. Że po prostu mają mnie dość, boją się powiedzieć, wyznać prawdę. Bo gdy ja widzę takie zachowanie u innych "takie jak moje" to aż mnie trzęsie. Moje zachowanie w szkole przekracza wszelkie granice. Serio. Zauważyłam to całkiem nie dawno. Bo gdybym wyszła z siebie i stanęła z boku to bym pewnie myślała to ja?! oraz co ja wygaduję, co mi się stało?! Gimnazjum jednak zmienia ludzi. Nie ma tam takiej osoby, które znały mnie wcześniej. A wcześniej było inaczej. Byłam 

♥cicha
♥zamknięta w sobie
♥przerażona
♥samolubna
♥niedoceniana
♥brzydka

Tak. Teraz uważasz, że jesteś ładna? Jeśli właśnie zadaliście sobie to pytanie to tak, uważam, że jestem ładna, śliczna, piękna. Jednak czasem tracę wiarę w siebie i... rozpadam się od środka. Właśnie teraz mam te ciężkie dni (i nie chodzi tu o okres), kiedy wmawiam sobie, że nie dam rady, jestem okropna, brzydka.Wiecie co cenię w ludziach? To, że "walą prosto z mostu". Tak jak ja. Jak coś mi się nie podoba to mówię, nie czekam z tym, aż będzie za późno. Czasami jednak głupio podejść do "przyjaciółki" i powiedzieć jej w twarz tak na prawdę cię nie lubię. Jesteś głupia... i coś tam, coś tam. To już jest szczyt chamstwa. Jednak muszę przyznać, że właśnie ja taka jestem. Potrafię podejść do osoby i jej tak powiedzieć bez mrugnięcia. 

Jeśli dotarłeś do końca to bardzo dziękuję. Jesteś naprawdę wytrwały.


xoxo, Mary2 komentarze:

  1. fajny post! mozna sie wiele o tobie dowiedzieć !
    wiccula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. super blogg kocham cię!!!!!!! <<3333

    OdpowiedzUsuń